טווח המוצרים

מרכז תכנון

יישומים

איטום ופירוק

עיצוב ומיטוב

שירות

מערכות בניה

אלמנטים עיצוביים

בניה בהתאמה אישית

מידע נוסף

הרשמו לקבלת המגזין שלנו

1/3

הישום הפרקטי עושה את ההבדל

מעצבים וקבלנים מכירים את חומרי הבניה הנפתחים ישירות, את מקלחות הרצפה ואת מודולי העיצוב של wedi. החברה, שנוסדה לפני 30 שנה, פועלת כיום ב -36 מדינות ועובדת בשיתוף פעולה הדוק עם האדריכלים, הסוחרים המתמחים והטיילרים בכל ההתפתחויות החדשות.
 

טווח הוודי מאופיין בדרישותיו לגיוון, לפשטות ולאמינות. במקרה של חומרי בניין ואלמנטים, מידת גמישות אינדיקטיבית לגבי פורמטים וצורות מבטיחה חופש בעיצוב. הקבלנים מעריכים את רכיבי המערכת, שהם מעטים במספר, מתואמים במדויק אחד לשני ומסונכרנים עם הרכבה מהירה המותאמת אישית. התחושה הבולטת של הביטחון ביחס לטכנולוגיה משולבת: לוחות בנייה של וודי והאלמנטים שלהם אטומים למים. החברה מציעה שירות באיכות גבוהה - החל בעזרי שיווק והכשרה, כדי לתמוך בטכנולוגיה היישום.
 

וודי מציעה גם פתרונות חכמים לבעיות בנייה, עם חידושי המוצר האחרונים למקלחת בקומה. במצבי התקנה רבים מעצבים וקבלנים נתקלים בגבהים נמוכים מדי. פונדו פלנו פותר את הבעיה בצורה אלגנטית. מערכת שלמה, המורכבת מאלמנט הרצפה וניקוז משולב, ובגובה 65 מ"מ - וכך גם נכנס למרחבים שבהם כל מילימטר נחשב. דבר זה חל גם על האלמנט החדש פונדו לינגו  אשר ייחודי בכך שהוא יכול להתאים באופן מושלם לתוך מבנים ורצפת עץ

סיור במפעל בגרמניה

logo_wedi.png