כסאות נוח - Sanoasa Loungers

"עיצוב ורסטילי היוצר אווירה מרגיעה ונעימה"​

מידע אודות המוצר

כיסא 1
המאפיין הראשי של כיסא 1 (ראה לעיל) הוא האפשרויות הרבות לגימור פני השטח, בין אם בריצוף פסיפס קלאסי, או עם אריחי קרמיקה. ניתן לשלב צבעים ופורמטים בכדי לייצר עיצובים ייחודיים.

כיסא 2
סדרת עיצוב זה בולטת במיוחד בשל העיצוב קומפקטי שלה. העיצוב המובהק של בסיס הכסא, לא רק מציע אפשרויות עיצוב מגוונות, אלא גם עושה את הכסא לנוח במיוחד בשל הצורה האופטימלית שלו, והוא אידיאלי עבור ישיבה רגועה.

כיסא 3
אלגנטיות פשוטה או לוכדת עיניים מרשימה? בסופו של דבר, זה לא רק עניין של תפיסה, אפשרויות העיצוב הרבות גם נחשבות. בין אם משטח אריחים, משטח מטויח או רעפים, האפשרויות הן ללא גבולות.

חומרים לעיון (באנגלית)

תצוגת מערכת כסאות נוח

וודי כסאות נוח

כיסא 4
מודל יוצא דופן של סדרת עיצובים זו. עיצוב פיליגרן של מודל זה מקרין תחושה מיוחדת של קלילות. מרכיבים שונים מתמזגים יחד כדי ליצור יצירת אמנות המציעה צורה ייחודית של רגיעה.

כיסא 5
שים את הרגליים למעלה ולהירגע, זה הדבר הראשון שעולה על הדעת כאשר מסתכלים על כסא זה. מודל זה מתגאה בעיצוב הפרטים ובתכונות ייחודיות מעבר לכסאות הנוח האחרים של סדרת עיצוב זו.

מידע טכני

משטח היישום

כסאות הנוח מוכנים להנחת אריחים, מורכבים מסא נוח ומוביל האלמנט. ההדבקה לרצפה יכולה להתבצע על ידי הדבקה אוניברסלית עם וודי 610.

אביזרים נלווים

logo_wedi.png

טווח המוצרים

מרכז תכנון

יישומים

איטום ופירוק

עיצוב ומיטוב

שירות

מערכות בניה

אלמנטים עיצוביים

בניה בהתאמה אישית

מידע נוסף

הרשמו לקבלת המגזין שלנו